Penzion Výprachtice Patriot
Penzion Patriot ubytování Výprachtice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Patriot / Výprachtice

Apartmánový penzion Patriot je umístěn v malebné náhorní plošině Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Čenkovice, Buková hora, Králický sněžník – Dolní Morava.

Jedinečný penzion nemá v Orlických horách obdoby. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech s nezapomenutelnými terasami. Domácí atmosféra.

Výprachtice ubytování
Penzion Patriot nabízí celoroční ubytování ve 2, 4 – 6ti lůžkových luxusních moderních apartmánech, snídaně formou švédských stolů, možnost vlastního vaření či polo/plná penze.

Penzion Patriot - apartmány vybavení
Pobyt v apartmánech Vám zpříjemní pohodlná velká dvojlůžka se zdravotními matracemi, polohovacím roštem a úložným prostorem, prostorné koupelny. LCD TV + DVD, Free Wifi internet. Vybavený kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka, lednička, varná deska, rychlovarná konvice + potřebné kuchyňské nádobí).

Ve 4 - 6 lůžkových apartmánech jsou zrcadlové skříně pro uložení všech vašich věcí. Každý apartmán má vlastní rozlehlou terasu se zahradním nábytkem. Některé apartmány mají i oddělenou ložnici. Francouzská okna s výhledem jsou součástí všech apartmánů.

Prostorné terasy obklopující celý penzion Patriot ve Výprachticích nabízejí krásné výhledy do údolí, na panorama Orlických hor a zároveň pohodlné posezení při úchvatném západu slunce.

Výprachtice Penzion Patriot - další vybavení 
Společenská místnost pro příjemné posnídaní, posezení u krbu či sledování filmů na velkoplošné TV s domácím kinem. Tělocvična s odpruženou dřevěnou podlahou a zrcadlovou stěnou pro sport, cvičení, stolní tenis atd… Půjčovna kol, lyží a běžek. Úschovna kol, motorek. Sušárna bot.

Wellness
- Přelivový vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem ke sportování i radosti dětí - vstup v ceně pobytu. Infra sauna pro 2 - 3 osoby.

Školící místnost - Penzion Patriot ve Výprachticích má k dispozici také školící místnost s projektorem a ozvučením pro pořádání seminářů, školení nebo besed.

Dovolená Orlické hory Výprachtice penzion Patriot
Cyklotrasy v okolí penzionu Patriot ve Výprachticích prochází nejen údolími kolem Moravské Sázavy, ale i po vrstevnicích horských běžeckých tras s úžasnými výhledy na panorama hor. Blízké rybníky i přehrada Pastviny zaručují nejen letní koupaní, ale i vyjížďky na lodičkách a šlapadlech do divoké přírody. Kdo si chce opravdu odpočinout, zůstane přímo na penzionu Patriot, který mu nabízí relaxaci ve vnitřním vyhřívaném bazénu, infrasauně a opalování na přilehlé terase. Či si užije soukromí na rozlehlých apartmánových terasách. Může si také trochu zasportovat na gigantické trampolíně, při stolním tenisu nebo s míčem na velké travnaté zahradě.

Penzion Výprachtice Patriot - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Výprachtice Patriot -  je k dispozici připojení na internetPenzion Výprachtice Patriot -  je k dispozici letní terasaPenzion Výprachtice Patriot - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Výprachtice Patriot - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Výprachtice Patriot - Pokoje jsou vybaveny televizorem